Realizace domů

Domy podle feng shui mají také svoje pravidla. Pokud se postaví správně v daném dvacetiletí, žije se v nich celým generacím dobře. Pokud si od nás necháte poradit, jakým směrem má být dům situován na pozemku vůči světovým stranám, úspěch Vás nemine. Postavíte šťastný hrad a to je velká výhra. Realizace domů

Budete se divit, co dokáže pěkná fasáda. Například u rekonstrukce domu - viz níže foto dům Lovosice, se majitelce výrazně zvýšil obrat. Všimněte si také nádherných dřevěných vrat a dveří. Zákazníci to skutečně ocenili a hodně ostatních podnikatelů začalo také opravovat své fasády. Ulice se stala během pár let krásnější a přitažlivější. Důležitý je také výběr barvy fasády, protože některé barvy odtlačují byznys. Vycházíme ze zkušenosti našich mistrů feng shui. U chaty i venkovského statku nastala obrovská změna jak v materiálové, tak v energetické podobě. Pro majitele výrazné zlepšení kvality života a odpočinku.

Venkov, 2004 - 2018

Před

Po

Oprava domu Lovosice, 1999

Výše zmiňovaná oprava domu přinesla majitelce ohromné osobní i finanční úspěchy. V takovém prostředí se úplně jinak žije, pracuje a dýchá. Je to radost se za sebou ohlédnout a vidět, že investice do svého okolí se vyplatí.

Velkou odměnou byla věta neznámého kolemjdoucího: "Komu čest - tomu sláva."

Před

Po

Chata

Stav této chaty byl žalostný. Nejdříve jsme odstranili všechny stagnace - nepořádek, plísně, rozbité věci. Po citlivém zásahu podle feng shui - chata byla vyčištěna, obložena přírodními materiály a napuštěna přírodními oleji (přírodní kámen na terasu byl použit z místního lomu), je radost zde odpočívat a nabírat energii. Také zahrada, kterou protéká potok plný rybiček, prošla proměnou a stala se rájem na zemi. Přilétají sem ledňáčci a na břehu často odpočívají divoké kachny. :-)

Před

Po