Realizace domů

Domy podle feng shui mají také svoje pravidla. Pokud se postaví správně v daném dvacetiletí, žije se v nich celým generacím dobře. Nyní je až do roku 2024 velmi příznivý věk pro postavení domu. Pokud si od nás necháte poradit, jakým směrem má být dům situován na pozemku vůči světovým stranám, úspěch Vás nemine. Postavíte šťastný hrad a to je velká výhra. Realizace domů

Budete se divit, co dokáže pěkná fasáda. Například u rekonstrukce domu - viz níže foto dům Lovosice, se majitelce výrazně zvýšil obrat. Všimněte si také nádherných dřevěných vrat a dveří. Zákazníci to skutečně ocenili a hodně ostatních podnikatelů začalo také opravovat své fasády. Ulice se stala během pár let krásnější a přitažlivější. Důležitý je také výběr barvy fasády, protože některé barvy odtlačují byznys. Vycházíme ze zkušenosti našich mistrů feng shui. U chaty i venkovského statku nastala obrovská změna jak v materiálové, tak v energetické podobě. Pro majitele výrazné zlepšení kvality života a odpočinku.

Statek, 2005

Tento statek vypadal jako dům hrůzy. Po stavebních úpravách a po uplatnění principů feng shui uvnitř domu, se v něm opět dobře žije. :-)

Před

Po

Venkov, 2004

Před

Po

Oprava domu Lovosice, 1999

Výše zmiňovaná oprava domu přinesla majitelce ohromné osobní i finanční úspěchy. V takovém prostředí se úplně jinak žije, pracuje a dýchá. Je to radost se za sebou ohlédnout a vidět, že investice do svého okolí se vyplatí.

Velkou odměnou byla věta neznámého kolemjdoucího: "Komu čest - tomu sláva."

Před

Po

Chata

Stav této chaty byl žalostný. Nejdříve jsme odstranili všechny stagnace - nepořádek, plísně, rozbité věci. Po citlivém zásahu podle feng shui - chata byla vyčištěna, obložena přírodními materiály a napuštěna přírodními oleji (přírodní kámen na terasu byl použit z místního lomu), je radost zde odpočívat a nabírat energii. Také zahrada, kterou protéká potok plný rybiček, prošla proměnou a stala se rájem na zemi. Přilétají sem ledňáčci a na břehu často odpočívají divoké kachny. :-)

Před

Po